about-me-kangarloo

سوالی که بزرگترها در دوران کودکی از ما می پرسند این است که می خواهی چه کاره شوی؟ و ما هم جواب هایی از روی بچگی به آن ها می دهیم. ولی واقعیت این است که تعداد زیادی از بچه ها نمی دانند که دقیقا چه می خواهند و در آینده می خواهند چه شغلی داشته باشند. من هم از این قاعده مستثنی نبودم. راستی سلام من امیر محمود کنگرلو هستم و شما دارید زندگی نامه ای کوتاه از من را می خوانید. در واقع من تا دوران دانشگاه و چند وقت بعد از آن هم نمی دانستم که می خواهم وارد چه بازار کاری شوم هر چند من در دوران دانشگاه و یکی دو سالی بعد از آن کار هایی نظیر تدیس ریاضی، فروش بیمه خودرو، حسابداری و فروش لوازم خانگی انجام می دادم و به قولی سر گرم بودم. البته نا گفته نماند که در آن دوران تجربیات بی نظیری در هر کاری که انجام می دادم بدست آوردم.

من در دانشگاه مهندسی نقشه برداری خواندم و از ترم دوم فهمیدم که این رشته به درد من نمی خورد و فقط مدرک لیسانس آن رشته را گرفتم.
یک سال بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه به پیشنهاد یکی از دوستانم وارد شرکت آن ها شدم. شرکت آن ها در حوزه برنامه نویسی فعالیت می کرد و من مسئول انجام پروژه های برنامه نویسی برای دانشجویان کارشناسی ارشد شدم. من تا قبل از آن هیچ وقت برنامه نویسی نکرده بودم و در آن زمان بود که برای اولین بار با برنامه متلب شروع به کد نویسی کردم.

زمانی که من وارد شرکت شدم، ۶ ماه بود که قصد راه اندازی یک وب سایت برای شرکت را داشتند.
این بود که دو ماه بعد از ورود من به شرکت قرار شد که من مسئول طراحی سایت شرکت شوم. من برای این کار یک آموزش ۳۰ ساعته دیدم و در این راستا بیش از ۱۲۰ ساعت کار کردم و نتیجه آن دو قالب کامل برای سایت شرکت و آشنایی من با دنیای وب و وبمستری شد.

در آن زمان بود که فهمیدم که دقیقا می خواهم چه کاره شوم. چندی بعد یک پیج ایستاگرام به نام تکنوپیچ را اندازی کردم که اطلاعتم را در حوزه IT با دیگران به اشتراک بگذارم، این پیج عمر زیادی نکرد ولی یک درس بزرگ به من داد و آن هم این بود که باید به صورت هدفمند برای یک کار، تولید محتوا کرد نه به صورت پراکنده و در یک حوزه بسیار وسیع!

این شد که این وب سایت را راه اندازی کردم و شروع به تولید محتوا در زمینه طراحی سایت و وبمستری نمودم. این سایت با مدیریت امیر محمود کنگرلو و با هدف افزایش دانش در زمینه وبمستری و طراحی سایت، به پیش خواهد رفت.

جهت ارتباط، به قسمت تماس با من بروید. همچنین برای درخواست طراحی سایت، سئو یا مشاوره باید وارد قسمت فرم درخواست شوید.

شاد و پیروز باشید.